gol40
دانلود بازی The Evil Within 2 برای کامپیوتر
دانلود بازی FIFA 18 برای PC به همراه کرک سالم STEAMPUNKS
دانلود نسخه کرک شده بازی PES 2018 برای PC

بازی های سال 2014

5 فوریه 2014
اخبار
1,445 بازدید
بدون نظر

دراین قسمت می توانید عناوینی که در سال 2014 قرار است منتشر شود با کمی توضیحات ملاحضه بفرمایید.

Fable Anniversary

اگر جزو جامعه 80 میلیونی صاحبان Xbox 360 و طرفدار یكی از بازی های انحصاری این كنسول بنام Fable باشید، طبیعتاً سال 2014 را با نسخه ای جدید كه قرار است یادآور خاطرات نسل ششم آن باشد، آغاز می كنید. Lionhead Studios كه FA را برای نسل هفتم و Legends را برای نسل هشتم كنسول Microsoft ساخته، روی پروژه سومی هم كار می كند كه هیچ گونه ارتباطی با سری Fable ندارد و قرار است یك عنوان جدید و موفقیت آمیز باشد. به هر حال، دوستداران سری Fable در سال 2014 می توانند در هر دو نسل Xbox تجربه ای متفاوت از آن را داشته باشند و از آن لذت ببرند.

Lightning Returns: Final Fantasy XIII

بدون شك، یكی از بازی های مورد انتظار امسال، آخرین نسخه از سه گانه Final Fantasy XIII است كه توقع داشتیم تجربه آن خیلی زودتر از این ها تحقق پیدا كند. به هر حال پس از چند ماه سكوت خبری، تاریخ مشخصی برای عرضه LR تعیین شد تا علاقه مندان این سری مجبور نباشند برای لذت بردن از تازه ترین نسخه FFXIII به نسل بعدی كوچ كنند. بخش سوم، سرانجامی بر داستان لایتنینگ (Lightning) خواهد بود كه طی 2 نسخه پیش از این روایت شده بود. پس از عملكرد نه چندان خوب FFXIII-2 در سال 2011 علاقه مندان این مجموعه حساب ویژه ای روی LR باز كرده اند و امید بسیاری به آن دارند.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare

یكی دیگر از عناوین انحصاری Xbox كه برای هر دو نسل این كنسول در سال 2014 عرضه می شود، نسخه ای جدید و متفاوت از مجموعه فوق العاده محبوب Plants vs. Zombies است كه با سبك و سیاقی جدید میدان نبرد را به Xbox 360 و Xbox One كشانده است. Garden Warfare در حالت سوم-شخص دنبال می شود و فضایی كاملاً سه بعدی دارد. تمامی استانداردهای عناوین مطرح این سبک، همچون تیراندازی مستقیم و دوربین روی شانه در این نسخه وجود دارند و قرار است تجربه ای متفاوت را برای علاقه مندان به ارمغان بیاورد. البته همچنان درگیری گیاهان و زامبی ها حرف اول آخر را می زند و فضای بازی به شكل خلاقانه ای زیبا و تازه به نظر می رسد.

Thief

پس از تجربه بازی های مذکور و احتمالاً عناوین دیگر ماه فبریه، به انتهای این ماه و یكی دیگر از مورد انتظارترین عناوین سال می رسیم كه Thief نام دارد. این بازی به رسم تعدادی از مجموعه های بزرگ تاریخ، بازسازی می شود و در واقع تجربه ای بین نسخه ای جدید و یك Reboot خواهد بود. وقایع داستانی به چند شكل روایت می شوند و در بر گیرنده عناصر نسخه های قدیمی به همراه نكات تازه هستند. مسلماً Thief بزرگترین مجموعه مخفی-كاری تاریخ است و ساخت چنین عنوانی، وظیفه ای است كه اعضای استودیوی Eidos Montreal را گرد هم جمع کرده است. یاد كردن از این بازی به عنوان یك پروژه نسل هشتمی، باعث شده تا سطح انتظارات به مراتب افزایش یابد. هر چند كه صاحبان كنسول های نسل هفتم نیز از آن بی بهره نخواهند ماند.

Rayman Legends-PS4/Xbox One

یكی از برترین عناوین سال 2013 به طور حتم، Rayman Legends است كه تجربه ای متفاوت به حساب می آمد. این بازی ابتدا از Wii U به Xbox 360 و PS3‌ آمد و هم اكنون PS4 و Xbox One میزبان آن هستند. قطعاً اگر پیش از این RL را تجربه كرده اید، نسخه های نسل جدید آن به مراتب بهتر خواهند بود و در غیر اینصورت، بهترین فرصت ممكن است. انتشار RL برای طیف گسترده ای از پلتفرم ها باعث می شود تا هر كس با توجه به ظرفیت های خود برای انجام بازی اقدام كند، اما هر چه باشد، تکرار مجدد این بازی آن هم روی كنسول های قدرتمند نسل جدید خالی از لطف نخواهد بود.

Castlevania: Lords of Shadow 2

حدوداً 3 سال از تجربه اولین نسخه از عنوان تحسین شده Castlevania: Lords of Shadow می گذرد كه عملكرد موفقیت آمیز آن باعث شده بود تا همگان چشم انتظار ادامه ماجرا باشند. در نهایت، این اتفاق در E3 2012 افتاد و LoS2 معرفی شد. پایان بحث برانگیز نسخه اول و آمدن به زمان حال، سئوالات زیادی را در ذهن مخاطبان ایجاد کرده كه اگر DLCهای منتشر شده را تجربه نكرده باشید، تقریباً همچنان پاسخی برای آنان پیدا نكرده اید. LoS2 قرار است شما را با یكی از منفورترین شخصیت های منفی تاریخ همراه کند. گابریل بلمانت (Gabriel Belmont) هم اكنون ارباب تاریكی است و در قصر دراكولا واقع در یكی از خیابان های اصلی شهری مدرن ساكن است. داستان ظاهراً در دو برهه زمانی حال و گذشته روایت می شود كه خود نقطه عطفی در تاریخ این سری به حساب می آید.

goldengameicon

دوازده − 3 =