الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم

از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی است، اینجا جای تبلیغ شماست.

گلدن هاست یکی از برترین و مطمئن ترین شرکت های هاستینگ ایران با خدماتی متمایز با شماست.

از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی است، اینجا جای تبلیغ شماست.

آموزش کامل هیروی crystal_rylai

Crystal-Maiden-Ice-Set

 

 

 

 

 

icon
Crystal Maiden
Rylai Crestfall

این قهرمان جزو گروه Sentinel هست و یک هیرو همراه ( همراه به معنی کمک کننده در بازی می باشد که به قهرمانان دیگر کمک می کند تا در خطوط خود راحت دشمنان را کشته و به طلا دست یابند تا وسایل مورد نیاز خود را برای درگیری های عظیم خریداری کنند ) می باشد .
این قهرمان جزو قهرمانان باهوش ( Intelligence ) می باشد و بازی را با داشتن ۲۱ intel شروع می کند و با رفتن به مرحله ی بعد ( level up ) ، در هر مرحله ۲.۹ intel به ، intel آن افزوده می شود .

وضعیت قهرمان در ابتدای بازی

 

Affiliation: Sentinel
Damage: ۳۸-۴۴
Armor: ۱.۳
Movespeed: ۲۸۰
Attack Range: ۶۰۰
Attack Animation: ۰.۵۵ / ۰
Casting Animation: ۰.۳ / ۲.۴
Base Attack Time: ۱.۷
Missile Speed: ۹۰۰
Sight Range: ۱۸۰۰ / ۸۰۰

قدرتهای قهرمان :

skill 0
Crystal Nova

خب ما اول به قدرتی می پردازیم که نامش Crustal Nova هست و این قدرت رو شما با کلید ” V ” که بر روی کیبرد وجود دارد می توانید استفاده کنید ، از مزایای این آیتم این هست که به تمام دشمنان (Hero , Creeps , Jungel creeps ) اصابت می کند و شما می تونید این لول رو از فاصله ی هفتصد یاردی به حریف خود بزنید .
شما با استفاده از این قدرت می توانید ۳۰% از سرعت دویدن دشمن ( Move Speed ) و ۲۰% از سرعت دستان و یا آسیب رساندن ( Attack Speed ) آن کاهش دهید .
این قدرت میتواند افرادی را که در فاصله ی چهارصد یاردی در هدف او قرار دارند را نیز صدمه بزند ، حدود آن را می توانید در عکس زیر مشاهده کنید .

در اینجا میتونید رنج لول این هیرو رو مشاهده کنید که به طور دقیق نشان داده شده .

picture

picture
این قدرت بسیار ، قدرت مکملی برای دیگر قهرمانان می باشد تا به کمک هم دشمنان خود را نابود کنند .

skill 1
Frostbite

این قدرت توسط دکمه ی ” E ” که بر روی کیبرد شما قرار دارد عمل می کند .
یک قدرت بسیار کا آمد که برای نابودی دشمنان و گاهی اوقات جلوگیری از آسیب رساندن دشمن به شما و کنسل کردن لولی که آن هیرو قصد استفاده ی آن را دارد .
این قدرت حریف را درون قطعات یخ قرار می دهد که در هر ثانیه هفتاد عدد از Heal / HP آن را کاهش می دهد ، این قدرت به ترتیب ۱۴۰ / ۱۴۰ / ۲۱۰ / ۲۱۰ عدد از خون حریف را در مراحل مختلف کاهش می دهد که حالت آخر آن در Level 7 به دست خواهد آمد .
قدرت نام برده زمانی که بر روی هدف استفاده شود از آسیب رساندن به صورت دستی از طرف حریف جلوگیری می کند و حریف بعد از گذشت یک ثانیه می تواند از قدرت های خود درون یخ استفاده کند ، اما تا پایان زمان Frostbite نمی تواند از دستان خود استفاده کند .
اگر دشمن را در حالت غیر مرئی در این Spell گیر اندازید او دیده می شود و شما قادر هستید تا او را عذیت و یا بکشید .
در صورتی که کسی در این قدرت گیر کرده باشد از طریق وسایلی همچون ” BKB, Purge, Manta, Mirror Image, Phantasm, Blade Fury, Rage, Time Lapse, Aphotic Shield and Repel ” می تواند یخها را بشکند و از آن خارج شود .
شما از طریق این آیتم می توانید استفاده از آیتمهایی که نیاز به حرکت نکردن ( Channeling ) دارند را کنسل کنید . ( مانند Telleport و یا Death Ward )
این لول بر روی دشمنانی که پرواز می کنند عمل نمی کند و نمی توانید بر روی آنها استفاده کنید ، البته به جز قهرمانانی همچون ” Viper, Visage, OD, Batrider without Firefly ” که می توان آنها را در این قدرت حبس کرد .
این قدرت بر روی دشمنانی که در مرحله پنج و یا کمتر از آن قرار دارند مدت بیشتری عمل می کند ، البته رشان ( Roshan ) و قهرمانان جز این گروه نیستند .

skill 2
Brilliance Aura

یک قدرت بسیا بسیار عالی برای تیم هایی که از هیروهای Intelligence استفاده زیادی در استراتجی های خود می کنند ، این آیتم باعث سریعتر پر شدن Mana آنها می شود و آنها می توانند به راحتی از Spell های خود استفاده کنند .
دکمه ی دستی این آیتم ” R ” می باشد .
این قدرت تمام نقشه را پوشش می دهد و هر موجود خودی که نیاز به Mana داشته باشد از آن بهره مند می شود .
این قدرت در مراحل تصحیح icefrog از حالت درصدی در آمده است و در آخرین مرحله ی خود ۲.۰ عدد Mana در هر ثانیه به افراد خودی می دهد .
این قهرمان در صورت بستن ” Ring of basilius ” یک افکت جدید پیدا میکند و زیر پای او پر رنگتر می شود ، با حساب اینکه هر دو آیتم ( LVL و Item ) کار می کنند .
این قدرت نیازی به استفاده و کلیک کردن بر روی آن ندارد و به صورت خود کار عمل می کند .

skill 3
Freezing Field

یک قدرت برای صدمه زدن به صورت دسته جمعی ( در صورت نزدیک بودن به این قهرمان ) می باشد که میتوانید آن را از طریق ” Z ” استفاده کنید .
این قدرت از نوع Magical می باشد و به این صورت حریف را صدمه می زند .
آیتم نام برده شده در هر انفجار صدمات شدیدی وارد می کند که در هر مرحله به ترتیب ۱۰۵ / ۱۷۰ / ۲۵۰ می باشد .
افرادی که در محدوده ی بارش این لول قرار گیرند ۳۰% از سرعت راه رفتن و ۲۰% از سرعت دستان آنها کم خواهد شد .
این قدرت به طور کلی در چهار ثانیه انجام می گیرد و از افکت بالایی برخوردار می باشد ، این قدرت در صورت استفاده در درگیری های گروهی تاثیر بسیاری در روند بازی دارد . شما می توانید این جادو را توسط وسیله ای به نام ” Aghanim’s Scepter ” قویتر کنید .

در عکس زیر میتونید کامل متوجه قضیه بشید :

picture
طریقه ی گرفتن قدرتهای هیرو :

Level 1 – Frost Bite
Level 2 – Brilliance Aura/Crystal Nova
Level 3 – Brilliance Aura
Level 4 – Crystal Nova/Brilliance Aura
Level 5 – Brilliance Aura
Level 6 – Freezing Field
Level 7 – Brilliance Aura
Level 8-10 – Frost Bite
Level 11 – Freezing Field
Level 12-14 – Crystal Nova
Level 15 – Attribute Bonus
Level 16 – Freezing Field
Level 17-25 – Attribute Bonuses

Frostbit یک قدرت خوب برای شروع بازی می باشد و شما به کمک آن می توانید اولین kill بازی را از آن خود کنید و نه تنها در اول بازی بلکه در تمام زمانی که بازی ادامه دارد می تواند یک برگ برنده برای تیم شما باشد و دشمن را در تنگنای قرار دهد ، گرفتن قدرت Brilliance Aura به عنوان اولین قدرت به هیچ وجه توصیه تمی شود ، و آیتم Nova نیز می تواند به عنوان دومین قدرت قهرمان شما بسیار کار آمد و نابود کننده باشد .
قدرت Freezing Field در مرحله ی ششم باز می شود و شما می توانید آن را داشته باشید ، اما توصیه نمی شود ، به خاطر اینکه این یک قدرت قوی می باشد و نیاز به مانای زیادی دارد و شما در اول بازی با دو قدرت اول خود کارایی بیشتری برای تیم دارید تا استفاده از این آیتم ، چون در صورت گرفتن آن شما باید با وضعیت کلی مانای خود یکی از این قدرتها را کنار بگزارید . ( Freezing Field یا Frostbite و یا Crystal Nova )
گرفتن Nova به عنوان اولین قدرت هم می تواند مورد خوبی باشد اما فقط به حرفه ای ها پیشنهاد می شود ، زیرا یک آیتم گروهی می باشد و می تواند در اولین درگیری که ممکن است چهار الی شش و یا بیشتر را شامل شود بسیار کار آمد باشد .

آیتم های اول بازی :

این قهرمان معمولا برای شروع بازی باید مرغ خریداری کند و به بازی به صورت یک ساپرت کننده ادامه دهد ، این قهرمان معمولا وظیفه ی خرید چشم ( Ward ) را دارد و باید بازی را برای قهرمانان اصلی آسان کند تا دچار درگیری های ناگهانی نشوند و از بازی عقب نیفتند . مورد دیگر اینکه این قهرمان در مقابل حملات دشمن بسیار ضعیف می باشد و به راحتی میمیرد ، برای همین شما نیاز به قوی کردن آن دارید ، البته این بحث در کنار ساپرت کردن و خریدن آیتم هایی همچون چشم و Dust کار سختی است و نیاز به یک برنامه ریزی قوی از طرف هدایت کننده ی این قهرمان دارد .

آیتم های اصلی :

شما مسلما در اوایل بازی باید مرغ خود را برای راحتی کار دیگران و سرعت در جا به جایی وسایل به پرنده تبدیل کنید پس دویست طلا اول خود را صرف این کار می کنید و دیگر نیاز نیست که شما و دیگران وقت خود را برای رفتن به پایگاه تلف کنید .
شما در طی بازی وظیفه ی خرید چشم را هر شش دقیقه دارید و باید نقشه را به طور زیرکانه ای برای هم تیمی های خود روشن نگه دارید تا آنها از درگیری های نا خواسته دور مانند و بازی را برای خود آسوده کنید .
در مرحله ی بعد آیتم شما باید کفش باشد که پانصد طلا قیمت آن می باشد ، البته شما برای اینکه در درگیری ها نمیرید نیاز مبرمی به Bracers دارید ، اما برای جلوگیری از اتلاف وقتی که در مسیر پایگاه و خطوط درگیری پیش می آید باید اول آن را داشته باشید .
شما در طی یک بازی قطعا به آیتم Telleport که مخفف آن TP می باشد و ما در زبان خود آن را پرتال می نامیم ، نیازمند هستید تا بتوانید در درگیریهایی که در نزدیکی Tower شما می باشد سریعا وارد شوید و کار این آیتم رساندن شما به معرکه می باشد .
مرحله ی بعدی خریدن Magic Wand می باشد که یک آیتم با کارایی بالا می باشد و کار آن شارژ شدن توسط جادو دشمنان می باشد و شما با هر بار استفاده ی آن می توانید به Heal و Mana قابل توجهی در اول بازی دست یابید .
آخرین آیتم پیشنهادی ما ” Urn of shadow ” می باشد که مزایای زیادی دارد ، مانند بالا بردن سطح ماندگاری شما ( Heal ) و همچنین سریعتر پر شدن مانای شما و اینکه در حالت کامل مانند Magic Wand قادر به شارژ شدن می باشد ، اما این آیتم فقط با مردن قهرمانان دشمن شارژ می شود و کار آن پر کردن Heal افراد خودی می باشد ، البته این آیتم می تواند یک سلاح ضریه زدن به دشمن نیز باشد ، که با استفاده ی آن بر روی دشمن می توانید حدود ۲۰۰ عدد از Heal او را کم کنید .

آیتم های بیشتر :
در صورتی که شما در بخشی از بازی نیاز به خرید چشم ندارید و بازی به طوری طولانی شده است که تیم شما به شما نیاز دارد تا بر تیم حریف برتری پیدا کند شما می توانید از آیتم ها زیر که ما کمی در این مورد توضیح خواهیم داد ، استفاده کنید .
توجه داشته باشید که Crystal Maiden فضای زیادی برای حمل آیتم های زیر ندارد و شما بسته به نوع قهرمانان حریف و روند بازی باید یکی از آیتم های زیر را انتخاب و خریداری فرمایید .

thumb
Strength Treads

این آیتم یک خلاقیت از طرف شرکت سازنده می باشد که قادر است ده عدد به Intell , Agil و یا Strength قهرمان شما بیفزاید ، البته فقط با یک کلیک می توانید یکی از موارد نام برده شده را داشته باشید . این آیتم علاوه بر این سرعت ضربه زدن قهرمان شما را نیز افزایش می دهد . قابلیت دیگر آن افزایش سرعت حرکت کردن قهرمان شما می باشد که از کفش معمولی بیشتر می باشد . اسم این آیتم در زبان فارسی چیزی معادل ” قویتر راه رفتن / حرکت قدرتمند ” می باشد . این مختص حرفه ای ها می باشد .

thumb
Phase Boots

یک ابتکار دیگر از سازندگان که با بستن آن سرعت شما بیشتر و قدرت تخریب قهرمان شما نیز افزایش می یابد . این آیتم قابل استفاده می باشد و نوعی جادو است ، شما با کلیک کردن بر روی آن می توانید از سرعت بیشتری نسبت به قبل بهره مند شوید و علاوه بر آن می توانید از درون دشمنان و افراد خودی رد شوید . این آیتم را برای گیر انداختن ناگهانی دشمن می توان استفاده کرد .

thumb
Point Booster

این آیتم یک ، آیتم مستقل می باشد و نیازی به ترکیب شدن با بقیه ی آیتم ها ندارد اما می تواند برای آیتم های قویتر و ساخت آنها استفاده شود . این آیتم جایگزین خوبی باری Bracer و Null می باشد و می تواند ۲۰ % به وضعیت اولیه ی Heal و Mana بیفزاید .

thumb
Kelen’s Dagger

Dagger یک آیتم بسیار عالی برای قافلگیر کردن دشمن می باشد و شما به کمک آن می توانید از تمام قدرتهای خود استفاده کنید .

thumb
Black King Bar

این آیتم از جمله مواردی است که کمک می کند تا شما بتوانید به صورت صحیح و کامل از Ultimate خود که همان Freezing Field نام دارد استفاده کنید ، این آیتم باعث می شود تا Spell درگر قهرمانان بر روی شما بی اثر شمود ، البته شما برای بهره مند شدن از این قابلیت باید بر روی این آیتم کلیک کنید تا حالت نام برده شده قابل استفاده شود ، در ضمن این حالت هر بار ده ثانیه قابل استفاده است و در پنج مرتبه ی اول باعث کاهش زمان ماندگاری آن تا پنچ ثانیه می شود .

thumb
Aghanim’s Scepter

برای تخریب بیشتر ؛ این آیتم برای قویتر کردن Freezing Field استفاده می شود و در صورت داشتن آن شما از Heal و Mana بیشتری نیز برخوردار می شوید ، این آیتم یکی از پیشنهادی ترینها برای این قهرمان است .

thumb
Mekansm

مکانیسم یک آیتم ساپرت بسیار خوب می باشد که تقریبا بستن آن برای اینگونه قهرمانان در حالت چشم گذاری سخت است ، اما غیر ممکن نیست . این وسیله در هر ثانیه مقداری از Heal شما را شفا می دهد و ترمیم می کند و در صورتی که در یک درگیری Heal هم تیمی های شما کم شده باشد با استفاده از آن و کلیک بر روی آن می توانید ۲۵۰ عدد از Heal هم تیمی های خود را در یک ثانیه باز گردانید و تا پنج عدد زره آنها را قویتر کنید ، البته بخش دوم پایداری همیشگی ندارد و بعد از مدتی از بین می رود .

thumb
Ghost Scepter

این آیتم یک آیتم بسیار بسیار جالب می باشد ، شما به کمک آن می توانید در درگیری های بزرگ از دست قهرمانانی که به صورت فیزیکی به شما آسیب زیادی می رسانند فرار کنید . البته این حالت فقط برای چهار ثانیه پایدار می باشد و با کلیک کردن بر روی آن انجام پذیر است .

thumb
Necronomicon

یک آیتم با قابلیت آپدیت تا دو مرتبه برای رسیدن به مرحله سوم آن ؛ شما با کلیک بر روی آن می توانید دو کتوله ظاهر کنید که قابلیت های خواص خود را دارا می باشند و در مقابل قهرمانان باهوش ( Intelligince ) بسیار کار آمد می باشد و می تواند آنها را تا حد زیادی عذیت کند ، به علاوه ی آن این کتاب در آخرین به روز رسانی خود ، زمانی که استفاده میشود ، توسط کتوله ی آبی رنگ که چشمی بر روی سر او ظاهر میشود ، قادر به دیدن هیروهای نامرئی نیز میباشد .

thumb
Boots of Travel

آیتمیست با با کارایی بالا برای حظور سریع و تاخیر سه ثانیه ای در درگیریها ، به کمک این آیتم شما میتوانید بر روی Tower ها و Unite های خودی ، در هر شصد ثانیه حاظر شوید و به نبرد با دشمنان آن منطقه بپردازید .

thumb
Guinsoo’s Scythe of Vyse

بسیار خب ، این یک آیتم برای سوپر سوپر سوپر قهرمانان می باشد که اگر شما با قهرمان خود یعنی CM که مخفف همان Crystal Maiden است بازی می کنید شانس بستن این آیتم در یک بازی گروهی برای شما ۱% می باشد . اما اگر بتوانید آن را ببندید می توانید یکی از اصلی ترین قهرمانان تیم خود باشید و دشمن را به خاک سیاه بنشانید .

بازی با Crystal Maiden :
همراهیان کریستال در خطوط حمله :

این قهرمان یک همراه خوب برای بسیاری از قهرمانان دیگر می باشد و قادر است کمک های زیادی برای نابود کردن دشمنان خود انجام دهد ، ما در این بخش برای مثال برخی از این همراهیان را نام می بریم :

thumbthumbthumbthumbthumbthumbthumbthumbthumbthumb

باز هم اشاره می کنم که این هیرو با خیلی از موارد دیگر می تواند همراه خوب و نابودگری باشد .

چرا نمی توان با این قهرمان به صورت تنها در یک خط قرار گرفت ؟
خوب این یک سوال غیر حرفه ای می باشد ، چون اگر شما یک حرفه ای باشید با دیدن قدرتها و وضعیت اولیه ی این هیرو به راحتی می توان فهمید که این قهرمان به تنهایی در یک لاین بیشتر از چند مرحله نمی تواند ایستادگی کند و علت آن ضعف بیش از حد آن در زره و مقدار خونی است که دارد و دیگر علت این است که او با اینکه تا فاصله ی ششصد یاردی می تواند ضربات فیزیکی خود را پرتاب کند ، از قدرت تخریب کمی برخوردار است و نمی تواند طلا قابل توجهی را از آن خود کند . کسب در آمد با این گونه قهرمانان تمرکز خیلی بیشتری نسبت به بقیه می خواهد .

چطور در خطوط دو نفره بازی کنیم ؟
در صورتی که شما با یک فرد دیگر در یک خط در حال بازی هستید ، باید این را در نظر داشته باشید که وظیفه ی شما راندن حریف از ضربه زدن به هم تیمی شماست و شما باید کاری کنید که حریف شما از بازی در نزدیکی شما هراس داشته باشد و نه تنها شما بلکه نزدیک هم تیمی شما نیز نشود .
شما همینطور که در حال اذیت کردن دشمن خود هستید می توانید به فکر کشتن آن فرد به کمک هم تیمی خود نیز باشید ، زیرا معمولا خطوطی که شما انتخاب می کنید خطوطی مرگبار و دارای جادوهایی مربوط به هم و پشت سر هم می باشند .
دیگر وظیفه ی شما انجام عمل denying می باشد که به معنی کشتن سربازان تیم خود می باشد که وقتی Heal آنها در کمترین حالت است شما می نوانید آنها را بکشید تا به دست دشمن کشته نشوند . این عمل باعت تاخیر در level up دشمن می شود و همچنین باعث از دست رفتن طلا برای دشمن می باشد .

در مورد خطوط سه نفره چه می دانید ؟
این خطوط دارای سه قهرمان است که وظیفه آنها به صورت واضح برای آنها توسط مسئول تیم مشخص می شود ، در این استراتجی باید یک نفر که او را Carry خطاب می کنند وظیفه ی جمع آوری طلا و کسب آیتم های بیشتر می باشد . دو هم تیمی دیگر نیز وظیفه ی نابودی سربازان ضعیف و راندن دشمن از مزاحمت برای قهرمان Farmer تیم شماست .
در این گونه خطوط تمرکز تیم روی نابودی دشمنان باید خیلی بالا باشد و شدیدا از اعمال خطا و غیر هماهنگ شده پرهیز کنند ، تا روند بازی همانطور که هماهنگ شده است ، باشد .
در اینگونه خطوط در صورتی که شما با دشمنانی حرفه ای رو به رو باشید می بینید که آنها اصلا به شما فرصت کشتن نمی دهند و کاملا مواظب اعمال خود هستند ، اینجاست که شما باید Roaming را شروع کنید و ودر خطوط دیگر به کمک هم تیمی های خود بروید و آنها را در کشتن دشمن یاری دهید .

Roaming
منظور از این واژه حرکت یک قهرمان فرصت طلب در بین خطوط می باشد تا در بهترین زمان وارد آن راه شود و به کمک صاحب ( فردی که در خط حظور دارد ) خط به کشتن یکی از دشمنان بپردازد تا دشمن را از روند بازی عقب بیندازد و بازی را برای مدتی برای هم تیمی خود آسان کند .
این را در نظر داشته باشید که شما باید برای انجام این کار یک انسان خلاق باشید و هیچ وقت وارد شدن چند بار در یک راه برای کشتن یک نفر عملی نمی باشد و فقط ترس دشمن را بالا می برد و گاهی دشمن برای این که شما را در انجام کارتان ناکام گذارد با چشم های Observer از این حرکت جلوگیری می کند .
قهرمانان رومر نیازی به Level up سریع ندارند و وظیفه ی آنها یک بازیسازی حرفه ای برای هم تیمی ها می باشد . این گونه حالت بازی مربوط به تیم ها و بازیکنان حرفه ای می باشد .

Ganking
برای شروع گنک کردن قدرتی مانند Nova پیشنهاد می شود ، چون شما با استفاده از می توانید به راحتی به حریف رسیده و او را در توده ی یخ خود اسیر کنید تا هم تیمی ها او را از میان بردارند و یا یک درگیری بزرگ را شروع کنید و آن را به راحتی سازماندهی کنید .

جنگ های گروهی :

جنگ های گروهی یکی از جذابیت های بازی می باشد و این بخش روی مهارت و قدرت تفکر شما در آن چند ثانیه می گذرد ، شما برای اینکه یک درگیری را به بهترین نحو سازماندهی کنید باید بدانید که در درگیری های گروهی یک قهرمان ساپرتر نمی تواند پیشرو باشد و باید از پشت هم تیمی های خود درگیری را تا جایی که قدرتش اجاره می دهد ، بچرخاند .
یکی از مسائلی که بازیکنان با آن مشکل دارند Ulti این قهرمان زن می باشد که خیلی از طرفداران غیر حرفه ای Dota Allstars به آن اعتماد ندارند و می گویند یک اشتباه می باشد ، اما کسی که این قهرمان را ، یک قهرمان می داند ، این را نیز می داند که یک قدرت ساخته شده برای یک هیرو بی دلیل نیست و برای بالانس بازی می باشد . پس برای استفاده از Ult این قهرمان عواملی هستند که تاثیر گذارند و از مرگ سریع شما در هنگام استفاده از Ulti جلوگیری می کنند .

Farming
این واژه در زبان ما به مفهوم کشتن سربازان دشمن برای کسب طلا می باشد که مختص قهرمانان Carry یا به قول ما ایرانی ها آخر بازی می باشد . این حالت برای این قهرمان توصیه نمی شود .
این هیرو با داشتن سه Spell برای استفاده می تواند یک کمک خوب برای یک بازی تیمی و حرفه ای باشد و نیاز خیلی کمی برای طلا دارد ، البته هر قهرمانی برای خود حالتی قوی دارد که پدیدار شدن آن با طلای زیاد مقدور می باشد .

استفاده ی درست و کاربردی از Freezing Field

ما برای استفاده ی درست از این قدرت باید به دو چیز بسیار مهم توجه داشته باشیم ، موقعیت و زمان ، که در صورتی که آنها را در کنار هم و به درستی زمان و مکان را انتخاب کنید شما می توانید از تمام هم تیمی های خود پر تاثیر تر در روند بازی باشید .

 

BKB/Repel

 

موثرترین وسیله ای که می توان برای دفع خطراتی همچون Stun ( حیرت زده کردن ) ,Fear (ترساندن ) و چیزهایی از این قبیل استفاده کرد ، وسیله ای به نام Black King Bar می باشد . البته لازم به ذکر است که این آیتم قادر به دفع Ulti بعضی از قهرمانان ( مانند : Veng , Rexxar ) نمی باشد ، اما بهتر از نبودش است .

به کمک متحدان خود

شما می توانید به کمک قدرت قهرمانان هم تیمی خود از برخورد با برخی از این Spell ها جلوگیری کنید ، برخی از این مدافعان می توانند قدرتی همچون Silence را داشته باشند که در برخی از قهرمانان این قدرت به صورت دسته جمعی بر روی دشمن عمل می کند و آنها را برای مدتی از استفاده از توانایی های خود باز می دارد و فقط می توانند از نظر فیزیکی به مقابله با شما بپردازند . از این قبیل جلودارها موارد زیادی وجود دارد که در آموزش های بعدی به آنها اشاره خواهیم کرد .

تثبیت موقعیت

 

شما با قرار گرفتن در یک موقعیت که باعث برتری شما می شود و دست دشمن را از شما کوتاه می کند به راحتی می توانید از آخرین قدرت خود استفاده کنید و به زندگی دشمنان خود برای مدتی پایان دهید و روند بازی را در دست بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

برترین بازی ها