اطلاعاتی از بازیAlien Rage + سه تصویر

بازی Alien Rage که قبلا با نام Alien Fear شناخته می شد توسط استودیو City Interactive در حال ساخت است .

47682987188374504155

این استودیو امروز با نمایش یک تیزر و تعدادی اسکرین شات از بازی ، به طور رسمی آن را معرفی کرد ( و البته نام آن را تغییر داد ) . در ادامه شما می توانید اطلاعات جدید از این بازی را به همراه تصاویر آن مشاهده کنید .

City Interactive بعد از رونمایی از بازی گفت که این بازی به صورت دانلودی برای پلتفرم های PC ، XBOX360 و PS3 در تاریخی نامعلوم منتشر می شود . علاوه بر این ، Alien Rage در نمایشگاه E3 امسال برای اولین بار حضور خواهد داشت .

از جمله اطلاعات جدیدی که از این بازی به بیرون آمده می توان به ساخت آن با استفاده از موتور قدرتمند Unreal Engine 3 اشاره کرد که به همین دلیل از گرافیک زیبا و پرزرق و برقی بهره می برد . علاوه بر این بازی دارای انواع و اقسام موجودات فضایی به همراه سیلی عظیم از اسلحه های گوناگون برای نابود کردن آن ها ، می باشد . همچنین Alien Rage از قابلیت Co-op هم استفاده می کند که برای طرفداران این ویژگی در بازی ها بسیار خبر خوبی است .

AlienRage Screen02 چند تصویر از بازی Alien Rage + اطلاعاتی جدید از بازی AlienRage Screen01 چند تصویر از بازی Alien Rage + اطلاعاتی جدید از بازی AlienRage Screen03 چند تصویر از بازی Alien Rage + اطلاعاتی جدید از بازی

goldengameicon

منبع : گیم فا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + چهار =

تبلیغات