مهدی موسوی ۲۳ اسفند ۹۱ بدون دیدگاه 1,584 بازدید
اطلاعات جدید بازی  The Last of Us
  • مهدی موسوی
  • ۲۳ اسفند ۹۱
  • 1,584 بازدید

یک مجله آلمانی به تازگی پیش نمایشی از بازی ” The Last of Us” داشته که اطلاعاتی از بازی منتشر شده که تاکنون گفته نشده بود. شما می توانید در ادامه این اطلاعات را مشاهده فرمایید.

اطلاعات جدید بازی  The Last of Us

اطلاعتی از The Last of Us از طریق پیش نمایش مجله ی آلمانی :

joel نسبت به ضرباتی که به قسمت های مختلف بدنش اصابت کند عکس العمل نشان خواهد داد. مثلا اگر بازوی سمت چپش مورد اصابت یک گلوله قرار بگیرد ، اوبازوی آسیب دیده خود را با دست راستش نگه خواهد داشت و همچنین به طور مداوم دست وی خون ریزی می کند. شما باید بلافاصله قبل از این که از شدت خون ریزی صفحه قرمر رنگ شود دست وی را درمان کنید.

برای این که میزان سلامتی joel به پایین ترین حد ممکن نرسد ، شما باید گلوله را دست او درآورید ، زخم را نیز با الکل و یا مواد ضد عفونی تمیز کنید و سپس باید جای زخم را پانسمان دهید. همه ی این ها نیز با فشار دادن دکمه ی R1 انجام می گیرد.

مراحلی که باید گلوله را از بازودی خود در بیاورید ، می تواند بیش از ح خونین و وحشیانه باشد.

اگر زمانی بازوی سمت راست شما مورد اصابت گلوله قرار بگیرد ( joel آدم دست راستی است ) شما باید برای درمان دست راست خود از همان نوشته های بالا این بار از طریق دست چپ استفاده کنید. البته شما می توانید اصلا کاری به زخمتان نداشته باشید و بدون این که هیچ گونه اتفاقی افتاده باشد به دشمنان شلیک کنید. اما با توجه به این که بازوی شما هنوز آسیب دیده است و آن را پانسمان نکرده اید در نتجه نمی تواید از تفنگ های سنگینی مانند شات گان در همه جا استفاده کنید و اگر از این سلاح های سنگین استفاده کنید به طور ۱۰۰ درصد بر روی شمنان زوم نخواهد کرد.

اگر دست راست تان مجروح شده باشد باید از سلاح های سبک تری نظیر تپانچه استفاده کنید.

اگر زمانی به ساق پای شما نیز گلوله اصابت کند ، joel بلافاصله در کنار دیواری برای درمان زخم خود توقف خواهد کرد و تا زمانی که گلوله را از پای خود در نیاورد نمی تواند به سرعت حرکت کند.

شما می توانید از کاغذهای توالت و یا باندها نیز برای درمان زخم خود استفاده کنید.

گیم پلی بازی بسیار روان می باشد و هیچ گونه کم بودی را احساس نخواهید کرد. شما می توانید برای باز کردن درها از اشیاهای مانند حرکت مبلمان و یا جعبه ها استفاده کنید. گاهی اوقات می توانید شی ای را جلوی درها بگذارید تا مانع از ورود دشمنان شوید. البته گاهی وقت ها ممکن است در انجام این کار موفق نباشید اما joel به هر حال تلاش خود را خواهد کرد.

از آتش بازی و زدن به قلب دشمن خبری نیست زیرا گلوله در بازی بسیار نادر است و به همین دلیل هر گلوله ارزش طلا را دارد ! اگر می خواهید از تفنگ خود استفاده کنید باید همیشه به هدف شلیک کنید زیرا همان طور که گفته شد پیدا کردن گلوله بسیار سخت است.

هوش مصنوعی کمک شایانی به شما خواهد کرد. مثلا اگر در بازی گم بشوید و اصلا ندانید که باید چکار بکنید با فشار دادن آنالوگ L3 همراهتان به شما کمک خواهد و تذکراتی را هم خواهد داد.

اگر در دموی بازی دقت کرده باشید joel از ellie در مقابل دشمنان اغلب محافظت نمی کند و ellie نیز هیچ وقت در دموی بازی کشته نشد. زیرا وی می داند که چطور باید از خود محافظت کند.

بازی کردن tlou در پایین ترین درجه ی سختی ، باز هم بازی برایتان یک شوتر نخواهد کرد ولی اساسا زیاد تحت تاثیر گیم پلی قرار نخواهید گرفت . اما مخفی کاری هنوز هم بسیار مهم می باشد ، همچنین مهمات و سلاح ها نیز در مقایسه با درجه ها سختی دشوارتر راحت تر پیدا می شوند.

مدیریت بر روی منابع بسیار خوب و کاملا در دستان خود شما خواهد بود.

با یک چوب در اندازه های ۲×۴ می توانید ۱۰ ضربه به دشمنان بزنید قبل از این که چوب شکسته بشود.

اگر زمانی سلاح هایی مانند آچر در نزدیکی شما و یا در کیفتان نباشد می توانید از ضربات مشت خود استفاده کنید. در صورتی که دکمه ی پانچ را فشار بدهید شخصیت اصلی سلاح های مبارزات نزدیک را از گوشه و کنار محیط به دست خواهد گرفت و یا از کیف خود این سلاح ها را در خواهد آورد.

صداها نقش مهمی را در بازی خواهند داشت. شما برای رسیدن به یک کاور می توانید به صورت آرام و خمیده حرکت کرده و یا می توانید در حالت خمیده به سرعت به سمت کاور بروید  اما با انجام این کار صدای بسیار بلندی ایجاد خواهد شد و در نتیجه دشمنان زنگ خطر را به صدا درخواهند آورد.

در بازی حالتی با نام listen mode ( گوش دادن ) وجود دارد که بیشتر مناسب افرادی است که با هدفون بازی نمی کنند ، زیرا با چنین حالتی شما می توانید  صدای دشمنان را حتی از فاصله ای دور نیز بشنوید و بنابر این قطعا دید کلی بهتری خواهید داشت. در حالت گوش دادن می توانید دشمنان را از فاصله ای بین دو دیوار هم مشاهده کنید و می توانید بفهمید که چه نوعدشمنانی در مقابل شما می باشند و از چند جهت با آن ها روبرو خواهید شد.

 

goldengameiconمنبع : گیم فا

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: بدون دیدگاه

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.