مهدی موسوی ۲۰ اسفند ۹۱ بدون دیدگاه 2,022 بازدید
اطلاعات منتشر شده از PES 2014
  • مهدی موسوی
  • ۲۰ اسفند ۹۱
  • 2,022 بازدید

به تازگی اطلاعاتی PES 2014 منتشر شده است که میتوانید در ادامه مشاهده کنید.

اطلاعات منتشر شده از PES 2014

در زیر شما می توانید خلاصه ای از برخی اطلاعات موجودی که مجله EDGE از این عنوان ورزشی کونامی داشته است را مشاهده فرمایید :

این بار بازی بر پایه ی موتور FOX Engine ساخته می شود.

تیم سازنده از این موتور به عنوان یک انجین جدید یاد کرده است.

این موتور قدرتمند از فیزیک جدیدی با نام فیزیک Barycentre استفاده می کند.

مفهوم فیزیک Barycentre به این شرح است : این بار تمامی قسمت های مختلف بدن بازیکنان دارای وزن های متفاوتی می باشند.

برخورد های بازیکنان با هم مشابه FIFA است.

مقاومت بازیکنان نسبت به برخورد ضربات بستگی به این دارد که کدام قسمت بدن بازیکنان ضربه خورده است.

تیم ساخت بازی تمامی تمرکز خودش را بر روی تصاویر رئالیسم برای گرافیک قرار داده است.

مجله EDGE به این نکته اشاره کرده است در یکی از نمایش های بازی کلوز آپ ( نمای بسته ی ) یک بازیکن ژاپنی به نمایش درآمد که حتی منافذ دقیق پوست و ابروی فرد را هم به زیبایی نشان می داد.

پیراهن های بازیکنان کاملا از بدنشان جدا می باشند.

پیراهن بازیکنان در هنگام درگیری بر سر توپ ممکن است از طرف دیگر بازیکنان رقیب کشیده و حتی پاره شود!

میزان کنترل توپ در یک شعاع حرکتی سه برابر بزرگ تر از نسل فعلی است ، یعنی این که در هنگام یک درگیری بر سر به دست آوردن توپ و در حالی که بازیکن سعی می کند با پاهای خود کنترل توپ را در اختیار بگیرد ، موارد پویاتری را فراهم خواهد کرد.

می توانید نحوه ی چینش بازیکنان در مناطق را به دلخواه خود انتخاب کنید.

این یعنی که این که بازی به شما این اجازه را می دهد که یک بازیکن فقط در شعاع یک منطقه ی کوچک از زمین حرکت کند و فررتر از آن جلوتر نرود.

اطلاعات مختصر و کاملی از PES 2014 در چند سطر : 

نحوه برخورد بازیکنان و فیزیک :

این ویژگی همیشه یکی از پاشنه آشیل های قسمت های قبلی این عنوان ورزشی کونامی بود که نسبت به آن انتقادات زیادی می شد. ولی این بار بازیکنان صاحب توپ می توانند برای این که برای خود فضا ایجاد کنند به یک دیگر تنه بزنند. حتی بدون حضور توپ نیز بقیه بازیکنان نیز می توانند مانع از فرار بازیکنان رقیب به گوشه و کنار زمین شوند و همچنین می توانید به راحتی بر حریفان کوچکتر خود تسلط یابید. شما در حال حاضر می توانید پیراهن بازیکنان را برای جلوگیری از ادامه حرکتشان بکشید ( لباس در حال حاضر از بدن بازیکنان جدا می شود ) و حتی می توانید از زانوی خودتان نیز استفاده کنید. فیزیک و کنترل دقیق بر توپ نقش مهمی در بازی دارد. بازیکنان چالاک به راحتی می توانند مدافعان رقیب را که تعادل خوبی ندارند با شانه هایشان از میدان به در کنند و یا با استفاده از مهارت هایی که با توپ دارند و سرعتشان از مدافعان بگذرند.

شبیه سازی واقعی از ترکیب یک تیم فوتبال :

در حال حاضر شما می توانید مجموعه ای از بازیکنانتان را در مناطق خاصی از زمین قرار بدهید. این یعنی این که بازیکنان کلیدی شما ماموریت دارند که بر روی تاکتیک های خاصی در مناطق مختلف زمین متمرکز شوند. به عنوان مثال شما در واقعیت می توانید الگوی تیم های مورد علاقه خودتان را بعد از چند دقیقه بازی کردن بشناسید. تاکید بر روی دفاع و نجوه چینش خط دفاعی این امکان را به شما می دهد که در مقابل تیم های قوی تر تاکتییک های موثرتری داشته باشید. مانند زمانی که سلتیک در لیگ قهرمانان اروپا توانست با یک دفاع خوب و چند لایه بارسلونا را شکست دهد.

 

goldengameiconمنبع : گیم فا

 

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: بدون دیدگاه

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.