مهدی موسوی ۹ اسفند ۹۱ ۲ دیدگاه 3,555 بازدید
بازی "سگ های نگهبان" با هدف شکست دادن“GTA V” در دست ساخت
  • مهدی موسوی
  • ۹ اسفند ۹۱
  • 3,555 بازدید

اقای ”Alain Corre” از یوبی سافت اعلام کرده است عنوان «سگ های نگهبان» دقیقا با هدف رقابت و حتی شکست دادن عنوان «دنیای باز» راکستار یعنی GTA V در دست ساخت است.

بازی "سگ های نگهبان" با هدف شکست دادن“GTA V” در دست ساخت

با توجه به گزارشاتی که از سوی Alain Corre اولین پیشنهاد از سوی سازندگان بازی نسخه نسل بعدی عنوان «سگ های نگهبان» است.(این عنوان هم برای کنسول های نسل بعد و هم برای کنسول های این نسل در راه است.) نسخه نسل بعدی بازی یک مزیت بزرگ است نسبت به GTA V دارد و ان هم این است که بازیکنان می توانند خیلی بهتر با بازی ارتباط برقرار کنند. اقای Alain Corre در گفت و گویی با Edge-Online اعلام کرد:

“عنوان «سگ های نگهبان» یکی از بازی های بومی برای نسل بعد کنسول ها است. ما در تلاش هستیم تا ان چه را که نسل بعد به همراه خود می اورد در این عنوان پیاده سازی کنیم, اتصال بیشتر, ارتباط بیشتر و بازی با المان های تعاملی بیشتر. همینطور که نسل بعدی کنسول ها پیشرفته تر می شود ما نیز کیفیت بازی ها را ارتقاء می دهیم و پیشرفته تر می شویم و البته می توانیم کاری کنیم که با استفاده از کنسول های نسل بعد کنسول های نسل حاضر را هم پیشرفته تر سازیم. مهندسان ما می گویند که می توانیم کیفیت عالی را در کنسول های هر دو نسل ببینیم.”

بازی "سگ های نگهبان" با هدف شکست دادن“GTA V” در دست ساخت

او همچنین اضافه کرد:

“GTA” یکی از بزرگترین سری بازی ها است که یک غول به شمار می اید و می تواند افراد را سرگرم کند.”

“اما من فکر می کنم «سگ های نگهبان» موقعیت «سگ های نگهبان» بیشتر مربوط به نسل بعد است که ویژگی های زیادی مانند اتصال, تعامل و غیره را به همراه خود می اورد. همچنین برخی چیز های نو را به سبک هود وارد می کند.”

وقتی از Alain Corre سوال شد که ایا «یوبی سافت» از GTA V می ترسد یا نه او جواب داد:

“وقتی ما یا هر سازنده دیگری یک محصول خوب داشته باشد, نظر مصرف کنندگان را جلب می کند. مردم از بازی های «مسابقه ای» لذت می برند اما در صورتی این بازی ها را خریداری می کنند که عالی باشند. او اضافه کرد”بنابراین من فکر می کنم «سگ های نگهبان» به GTA V شباهت های بسیاری دارد و می تواند طرفدارانی مشابه را جذب بازی کند.”

بالاخره یک شرکت بازی سازی توانست به قاطعیت اعلام کند که برای شکست GTA اماده است و ان شرکت «یوبی سافت» است.

عنوان «سگ های نگهبان» در سه ماهه پاییز سال ۲۰۱۳ برای کنسول های نسل حاضر و نسل بعد به انتشار می رسد.

goldengameicon منبع : دنیای بازی

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: ۲ دیدگاه