مهدی موسوی ۲۶ اسفند ۹۱ بدون دیدگاه 1,969 بازدید
بازی هایی که از 17 تا 23 مارس عرضه خواهد شد.
  • مهدی موسوی
  • ۲۶ اسفند ۹۱
  • 1,969 بازدید

باذی های خوبی در این هفته منتشر می شود که می توانید لیست این بازی ها را مشاهده فرمایید.

بازی هایی که از 17 تا 23 مارس عرضه خواهد شد.

۱- LEGO City Undercover

یک بازی اکشن ماجراجویی و Open-World است که توسط شرکت TTFusion ساخته شده است. شما در این بازی می توانید همانند بازی های Open-World دیگر در شهر آزادانه حرکت کنید ، سوار بالگرد ها و ماشین های مختلف شوید. این بازی به صورت انحصاری برای Wii U در تاریخ ۱۸ عرضه خواهد شد.

LEGO City Undercover promo art 2 250x140 بازی هایی که از تاریخ 17 تا 23 مارس عرضه می شوند

۲- Gears of War: Judgment

بازی Gears of War ، یک بازی شوتر سوم شخص است که با عرضه ی اولین نسخه ی خود توانست طرفداران بی شماری را جذب کند و هنوز جز انحصاری های بزرگ Microsoft به حساب می آید. همان طور که می دانید چندی پیش Gears of War: Judgment لیک شد و ضربه ی بزرگی را به شرکت Epic Game وارد کرده است. ولی نسخه ی اصلی آن در تاریخ ۱۹ مارس عرضه خواهد شد.

url5 250x146 بازی هایی که از تاریخ 17 تا 23 مارس عرضه می شوند

۳- The Walking Dead: Survival Instinct

این بازی برگرفته از سریال The Walking Dead است که در این بازی داستان دو برادر به نام های داریل و مرل روایت می شود. این بازی یک شوتر اول شخص است که طی تریلر های منتشر شده می توان این برداشت را کرد که تنها عواملی که می تواند این بازی را موفق کند ، داستان و گیم پلی است. زیرا گرافیک بازی اصلا در سطح قابل قبولی قرار ندارد. این بازی توسط شرکت  Terminal Reality ساخته شده است و ناشر آن Activision می باشد. The Walking Dead: Survival Instinct در تاریخ ۱۹ مارس برای PS3 , Xbox360 ,Wii U منتشر خواهد شد.

url7 250x161 بازی هایی که از تاریخ 17 تا 23 مارس عرضه می شوند

۴- Resident Evil 6 (نسخه ی PC )

Resident Evil 6 یک بازی سوم شخص است که توسط Capcom ساخته شده است .این بازی تغییرات گسترده ای را طی چند سال اخیر در خود ایجاد کرده است که با برخورد های متفاوتی رو به رو شده است. حال پس از چند ماه که از عرضه نسخه ی کنسولی بازی می گذرد ، نسخه ی PC بازی قرار است در تاریخ ۲۲ مارس عرضه شود. Capcom اذعان می کند که نسخه ی PC بازی تمامی DLC ها و آپدیت های نسخه ی کنسولی را همراه خود دارد. باید منتظر ماند و دید که Capcom چه آشی را برای PC بازان پخته است.

url6 250x140 بازی هایی که از تاریخ 17 تا 23 مارس عرضه می شوند

۵- Assassin’s Creed III – The Betrayal

این DLC دومین بسته ی الحاقی از سه بسته ی الحاقی Assassin Creed 3 است که منتشر خواهد شد. Assassin Creed 3 بازی نام آشنا برای گیمر ها است که Ubisoft وظیفه ی ساخت و نشر آن را بر عهده دارد. این DLC در تاریخ ۱۹ مارس برای PC , Xbox360 , PS3 عرضه خواهد شد.

url8 250x140 بازی هایی که از تاریخ 17 تا 23 مارس عرضه می شوند

 

goldengameiconمنبع : گیم فا

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: بدون دیدگاه

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.