مهدی موسوی ۲۲ اردیبهشت ۹۲ بدون دیدگاه 2,398 بازدید
بازی Watch Dogs دارای 80 ساعت گیم پلی می باشد+اطلاعات بیشتر
  • مهدی موسوی
  • ۲۲ اردیبهشت ۹۲
  • 2,398 بازدید

به تازگی اطلاعات بسیار زیاد و هیجان انگیزی از یکی از جذاب ترین بازی های سال ۲۰۱۳ یعنی  Watch_Dogs منتشر شده است.

بازی Watch Dogs دارای 80 ساعت گیم پلی می باشد+اطلاعات بیشتر

این بازی ظاهرا به مدت چهار سال می باشد که در حال ساخته شدن بوده است. شما در بازی این قابلیت را خواهید داشت که تلفن های همراه مردم را هک کرده و مکالمات آن ها را گوش کرده و یا پیام هایشان را بخوانید. اگر از این پیام ها یا مکالمات چیزجالبی بیرون آید ، بر روی نقشه ی شما به صورت خودکار علامت خاصی شکل خواهد گرفت تا بررسی های بیشتر را انجام دهید.

در واقع تمامی NPC ها یا همان مردمان عادی بازی هر کدام داستان و چیز جالبی برای خود دارند ، حتی اگر برخی از آن ها چندان اهمیتی هم نداشته باشد.

آیدن مردی با گذشته ای تاریک در بازی است که با انتخاب های سوال برانگیزی ساخته شده است. شیکاگو شهری رو به رشد می باشد و آیدن نیز از توانایی هایش برای نفوذ به حساب های بانکی و دسترسی به سیستم های نظارتی استفاده می کند. او را در واقع می توان یک مهاجم برای همه چیز نامید.

به طور طبیعی این حرفه ی او و این که همه چیز را می تواند هک کند ، باعث شده تا دشمنان قدرتمندی در هر دو طرف قانون علیه او شوند.

در تمامی بازی های اکشن جهان آزادی که قبلا بازی کرده ایم این احساس می شود که شهری که در آن زندگی می کنیم بیشتر شبیه به مجموعه ای از جعبه های غول پیکر رنگی می باشند. اما شیکاگو در Watch Dogs نمایی کم تر زیبا خواهد داشت و بیشتر شبیه به یک شهر پرجمعیت است.

آیدن توانایی های بسیار خوبی هم در مبارزات دارد. او کاملا قادر به از بین میدان به در کردن دشمنانش با استفاده از هر دو نیروی کشنده و غیر کشنده می باشد. البته مخفی کاری نیز ارزش زیادی در بازی دارد و با استفاده از هک کردن دوربین های کنترل از راه دور می توانید قبل از آن که دچار مشکل بشوید بر روی حرکت دشمنان نظارت داشته باشید.

البته برای بازیکنانی که خشونت بی حد و حصری را می خواهند طیف گسترده ای از سلاح ها نیز برای انتخاب کردن وجود دارد ، اما اگر به دنبال این هستید که اعتبارتان در میان مردم لکه دار نشود باید تلفات را با چنین روشی ( استفاده از سلاح ) به حداقل برسانید.

زمانی که شما یک منطقه ازChicago’s ctOS را هک کنید خود را در میان اقیانوسی از اطلاعات و داده ها از جمله الگوریتسم هایی از جرم و جنایت هایی که پیش بینی می شود در شهر رخ دهد خواهید دید. اگر قصد دارید که یک Batman باشید می توانید از این اطلاعات جنایت هایی که پیش بینی می شود در شهر رخ دهد برای پیدا کردن قربانیان که جزو عابران خیابان ها و کوچه ها می باشند استفاده کنید و سپس با مداخله کردن جلوی مرگ این افراد را بگیرید.

البته دیگر ماموریت های فرعی بازی کم تر حالت تیره و تار خواهند داشت به عنوان مثال در یکی از ماموریت های فرعی بازی که به صورت arcade game می باشد شما وظیفه دارید که بیگانگان غارتگر را به وسیله ی اسلحه ی اشعه ای منفجر کنید.

اساسا دو نوع هک کردن در مقیاس بزرگ و مقیاس کوچک در بازی وجود دارد. مقیاس کوچک این اجازه را به شما می دهد که غیر نظامیان را اسکن کنید و سیستم های امنیتی یک ماشین را غیر فعال کنید. مقیاس بزرگ تر هم به شما اجازه ی کنترل  CTOS ( سیستم عامل مرکزی شهر ) را خواهد داد. با کنترل این سیستم شما می توانید بر روی حرکات افراد مسلح نظارت کنید و یا ماموریت های فرعی جدیدی برای خود پیدا کنید ، همچنین دستکاری کردن این سیستم نیز به شما کمک شایانی خواهد کرد. به عنوان مثال اگر بخواهید به خانه ی فردی دسترسی داشته باشید می توانید یک Wi-Fi را در نزدیکی آن خانه جا سازی کرده و داخل خانه ی آن فرد را ببینید.

همچنین در آخر گفته شده است که برای اتمام کامل هر چیز ی که در بازی است به ۸۰ ساعت زمان نیاز خواهید داشت.

وقایع Watch Dogs در سال ۲۰۰۳ رخ می دهد ، جایی که در آن شما کنترل فردی با نام Aiden Pearce را به عهده می گیرید. وی هکری بسیار ماهر است که از عقل و مبارزه به درستی استفاده می کند. Aiden اغلب افرادی را از بین می برد که مستحق آن می باشند. به عنوان مثال در جریان نمایشگاه E3 ، آیدن فردی  با نام Joseph DeMarco را از بین می برد . زیرا این فرد به دروغ از اتهام قتل تبرئه شده بود.

Watch Dogs در تاریخ ۱۹ نوامبر ۲۰۱۳عرضه می شود.

 

goldengameiconمنبع : گیم فا

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: بدون دیدگاه

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.