الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم

از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی است، اینجا جای تبلیغ شماست.

گلدن هاست یکی از برترین و مطمئن ترین شرکت های هاستینگ ایران با خدماتی متمایز با شماست.

از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی است، اینجا جای تبلیغ شماست.

جزئیات و ویژگی های به روز رسانی Xbox منتشر شد

ساعاتی دیگر به روز رسانی جدید Xbox One ارائه خواهد شد.

Xbox

Major Nelson, سخنگوی مایکروسافت در گفت گویی اعلام کرد: “در کنار جرئیات دیگر، این به روز رسانی قابلیت اعلانات را به سیستم بازی اضافه کرده است. حال اگر دوستی از ما آنلاین شود با یک Notification به ما اعلام می شود. کیفیت ضبط ویدئو کنسول بسیار بهتر شده. بهینه سازی هایی برای شناختن بهتر صدا و حرکات بر روی کینکت انجام شده”.

از قابلیت های دیگر، اضافه شدن نواری به نام نوار پیشرفت، برای ذخیره ی بازی ها است. پخش کننده ی بلو-ری می تواند فیلم های ۵۰Hz را اجرا کند. سیستم مربوط به هدست و کنترلر کنسول بهتر شده و مشکلات مربوط به قطع شدن کامل حل شده است. به روز رسانی های بعدی را می توان به راحتی و به صورت اتوماتیک توسط خود سیستم دریافت کرد.

xbox one april update notifications 200x129 به روز رسانی Xbox منتشر شد: جزئیات این به روز رسانی اعلام شد

دیگر جزئیات در مورد قابلیت های این سیستم عامل به صورت زیر اعلام شده است:

  1. save و به روز رسانی در بازی ها: نواری به عنوان Progress Bar وضعیت ذخیره ی بازی را به شما نشان خواهد داد. از طریق همین نوار می توان فهمید که به روز رسانی برای کدام یک از بازی های و برنامه های شما ارائه شده.
  2. بهتر شده قسمت Friends: حال در هنگام ورود یکی از دوستانتان به محیط آنلاین Xbox، دستگاه شده را مطلع خواهد کرد. این قابلیت یکی از مورد درخواست ترین قابلیت ها بود که در این به روز رسانی اضافه شد و یکی از اولویت های ما بود. همچنین دوستانی که در حال بازی کردن قسمت Multiplayer یک بازی هستند، قابل تشخیص خواهند بود.
  3. افزایش کیفیت ضبط تصاویر بازی: با بهتر کردن الگوریتم های فشرده سازی مربوط به فرمت فیلم ها، این عمل انجام شده است
  4. قابلیت پخش فیلم بلو-ری: در این به روز رسانی قابلیت پخش فیلم هایی با فرکانس ۵۰Hz به این پلیر اضافه شده. برنامه پخش فیلم این پلیر هم در روز های آینده به روز رسانی خواهد شد.
  5. به روز رسانی فریمور مربوط به هدست و دسته ی بازی: افزایش کیفیت صدا و ایستایی آن. همچنین جلوگیری از قطع شدن ارتباط بی سیم با دستگاه
  6. برداشته شدن نیاز به خاموش روشن کردن کنسول پس از به روز رسانی: اگر کنسول شما در حالت Instant On Mode قرار گرفته است، به روز رسانی به صورت خودکار انجام شده و سیستم به حالت عادی بر خواهد گشت. این جلمه به این معنی است که نیاز به خاموش روشن کردن دستی کنسول پس از انجام یک به روز رسانی برداشته شده است. اگر شما علاقه داشته باشید به صورت دستی به روز رسانی انجام دهید، می توانید از طریق منوی تنظیمات کنسول این کار را انجام دهید.

goldengameicon

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + پانزده =

برترین بازی ها