دانلود بازی کامپیوتر gol40 gol40
دانلود دمو PES 2019 برای PC
دانلود پچ پروفشنال با تمامی آپدیت ها برای PES 2017
دانلود بازی FIFA 18 برای PC به همراه کرک سالم STEAMPUNKS
دانلود نسخه کرک شده بازی PES 2018 برای PC

دو تریلر جدید از بازی Beyond: Two Souls بهمراه تاریخ انتشار

۱۲ اسفند ۱۳۹۱
اخبار , تریلر , ویدئو و تصاویر
1,522 بازدید
بدون نظر

امروز تاریخ انتشار این بازی اعلام شد . علاوه بر تاریخ انتشار این بازی دو تریلری هم منتشر شده است که در ادامه می توانید آن ها را مشاهده و دانلود کنید .

این بازی توسط Quantic Dream ساخته شده و در تاریخ ۸ اکتبر در ایالات متحده و در همان ماه در اروپا منتشر می شود . همچنین قابل توجه دوستان که این بازی انحصاری PS3 می باشد .

Beyond: Two Souls روایت زندگی پس از مرگ است و در این بازی شما کنترل فردی با نام Jodie Holmes را در اختیار خواهید گرفت که ۱۵ سال از زندگی وی را ( از سن ۸ سالگی تا ۲۳ سالگی ) برای کشف حقیقت پنهان سفر خواهید کرد. Idan هم که یک روح می باشد در کنار وی در سرتاسر داستان خواهد بود. این بازی همانند ساخته ی قبل این بازیساز یعنی  heavy rain از داستان زیبایی بهره می برد که می تواند برای بازیبازان جالب باشد .

در این بازی از تکنولوژی  جدید Cutting Edge استفاده شده است که به زیباتر شدن بازی کمک بسیاری میکند . در ادامه شما می توانید دو تریلر از این بازی را مشاهده و دانلود کنید . تریلر اول به بخش هایی از پشت صحنه بازی اشاره دارد که در آن بازیگران در حال اجرای نقش خود هستند و یکی از آنها آقای “ویلم دفوع” یکی از بازیگران مطرح سینمای هالیوود است.

دانلود تریلر اولی با کیفیت بالا و حجم ۵۰ مگ

goldengamedl

دانلود تریلر دومی با کیفیت بالا و حجم ۳۰ مگ

goldengamedl

goldengameicon

یازده + بیست =

    ..