مهدی موسوی ۱۹ فروردین ۹۲ بدون دیدگاه 1,643 بازدید
  • مهدی موسوی
  • 1,643 بازدید

طرفداران FIFA می توانند منتظر اولین اطلاعات رسمی از FIFA 14 باشند.طبق اعلام وب سایت رسمی پلی استیشن در منطقه ی اسپانیا ، هفته ی آینده FIFA 14 در یک رویداد خاص در اسپانیا رونمایی خواهد شد.

در این گزارش بیان شده است که FIFA 14 در تاریخ ۱۰ آوریل ۲۰۱۳ و در رویدادی در ورزشگاه اختصاصی رئال مادرید یعنی سانتیاگو برنابئو رونمایی خواهد شد.

در این مراسم قرار است دو تهیه کننده ی بازی یعنی Nick Channon و Sebastian Enrique از بخش EA Sports از اولین جزییات FIFA 14 رونمایی کنند.

البته متاستفانه طرفداران این فرنچاینز محبوب ورزشی نمی توانند در این مراسم شرکت کنند و اولین جزییات از FIFA 14 برای طرفدارا بازی در تاریخ ۱۷ آوریل رونمایی خواهد شد.

طبق اطلاعاتی که قبلا شرکت EA اعلام کرده است FIFA 14 در فصل پاییز علاوه بر کنسول های نسل فعلی ، برای کنسول های نسل بعدی نیز عرضه خواهد شد و شاهد پیشرفت های بزرگی در بخش تک نفره و مولتی پلیر بازی خواهیم بود.

رقیب همیشگی این سری یعنی pes نیز قرار است برای کنسول های نسل بعدی نیز عرضه شود و همچنین برای اولین با تایید شده که pe 2014 با موتور قدرتمند fox engine ساخته خواهد شد و به نظر می رسد حداقل در بخش گرافیک نباید نگرانی خاصی از بابت pes 2014 داشت و این طور که از شواهد پیدا است این رقابت بین دو بازی pes 2014 و FIFA 14 امسال جذابیت بسیار بهتری را دارا است.

 

goldengameiconمنبع : گیم فا

لینک کوتاه مطلب: https://goldengame.ir/p97mp

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: بدون دیدگاه

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.