دانلود بازی کامپیوتر gol40 gol40
دانلود دمو PES 2019 برای PC
دانلود پچ پروفشنال با تمامی آپدیت ها برای PES 2017
دانلود بازی FIFA 18 برای PC به همراه کرک سالم STEAMPUNKS
دانلود نسخه کرک شده بازی PES 2018 برای PC

نقدو بررسی بازی Sonic & All-Stars Racing Transformed

۷ اسفند ۱۳۹۱
اخبار , نقد و بررسی
1,707 بازدید
بدون نظر

بازی های زیادی هستند که نتوانستند از دنیای قدیمی و گذشته خودشان به دنیایی جدید و مدرن که ما در آن زندگی می کنیم راه یابند . هر ساله این بازی در سبک های متفاوت عرضه می شوند تا هم پولی به جیب بزنند و هم خودی نشان بدهند . یکی از این بازی ها عنوان Sonic & All-Stars Racing Transformed است که توسط استودیو Sumo Digital ساخته شده برای اکثر پلتفرم های روز تهیه و عرضه شده است .

Sonic-All-Stars-Racing-Transformedlogo

نام: Sonic & All-Stars Racing Transformed

سازنده: Sumo Digital

ناشر: Sega

سبک: Driving

پلتفرم: Pc , Ps3 , Xbox 360 , 3Ds , PS Vita

ESRB: +۱۰

 Sonic and All Stars Racing Transformed سونیک ، پشت فرمون | نقد و بررسی بازی Sonic & All Stars Racing Transformed

تا الان بازی های زیادی وجود داشتند که قهرمانان خود را به یک ماجراجویی جدید که به صورت مسابقات اتومبیل رانی هستند ، فرستادند . مسابقاتی که در آن ممکن است مرز های بین دوست و دشمن شکسته شود و هر بازیبازی طبق سلیقه خودش شخصیت ها را در یک تیم قرار دهد . اما تعداد بازی هایی که در این کار موفق شدند با توجه به تعداد عرضه آن ها کم است و یکی از این بازی ها که توانسته بعد از مدت طولانی علاوه بر موفقیت ، نام یک دوست قدیمی را بر لب ها بیاندازد Sonic & All-Stars Racing Transformed است . بازی Sonic & All-Stars که در ۱۶ فوریه منتشر شد علاوه بر اینکه در برسی اینجانب بازی مورد قبولی از آب در آمده است ، نمرات نسبتا خوبی هم از سایت های دیگر دریافت کرده است .

Sonic را اکثر شما ها می شناسید و در پس نام او اولین چیزی که به ذهنتان می رسد سرعت و مسیر های باور نکردنی است که امروز همین سرعت و جاده های باورنکردنی و در عین حال بی رحم در سبکی دیگر در برابر شما قرار داده شده است . به طور کلی با ورود به بازی شما با چهار گزینه رو به رو می شوید که به غیر از بخش تنظیمات ، بخش هایی همچون ساخت مرحله و جاده توسط خودتان ، مسابقات دوستانه به همراه ۳ از دوستانتان و همچنین بخش Career که از زیر مجموعه های مختلفی تشکیل شده است .

در بخش Career شما می توانید در مسابقات جهانی ، تک نفره و … شرکت کنید که هر کدام از جذابیت های خاصی بهره می برند ، مثلا در بعضی از آن ها شما باید ضمن اول شدن مقداری ستاره یا مواردی اینچنینی جمع آوری کنید . هر کدام از مراحل بازی از زیر مجموعه های مختلفی به همراه جاده های متفاوتی تشکیل شده است . شخصیت هایی که در بازی وجود دارند از خود سونیک و دوستش تایلز گرفته تا رلف خرابکار و تیم فورترس همه در بازی وجود دارند و علاوه بر اتومبیل های مختلف هر کدام از قابلیت های متفاوتی هم برخوردارند . به طور مثال سرعت سونیک بیشتر از رلف است .

sonic all stars racing transformed unlockable characters سونیک ، پشت فرمون | نقد و بررسی بازی Sonic & All Stars Racing Transformed

 

گیم پلی بازی در کل جذاب و سرگرم کننده است . به غیر از حس نوستالوژی بازی ، این سرعت ، مسابقات مختلف ، رانندگی جذاب و در بر گیرنده همه ، یعنی گیم پلی است که شما را جذب می کند . طراحی جاده ها و مسیر ها بسیار عالی کار شده و با وجود انبوه جاده ها و مسیر های مختلف همه از طراحی و کیفیت خوبی بهره می برند . علاوه بر این ممکن است در یک جاده با راه هایی متفاوتی در زمین ، روی آب و یا بر فراز آسمان مواجه شوید که به هیجان بازی خیلی کمک می کند . در کنار طراحی خوب جاده ها ، کنترل بازی و اتومبیل ها هم خیلی خوب از آب در آمده است ، به طور مثال در هنگام برخورد به دیوار ، یا گوشه های مسیر در بازی های هم سبک شما تقصیر را بر گردن کنترل بازی می اندازید ولی در Sonic & All-Stars اینگونه نیست و تقصیر از شماست نه دیوار .

گفتیم در هر مسیر باید از آب یا آسمان هم عبور کنیم ، که در این موارد شکل و شمایل اتومبیل ها تغییر می کند و نوع کنترل آن هم عوض می شود . در بعضی موارد هم می توانید با بدست آوردن سکه هایی وسیله نقلیه ی خود را به یک جت پر سرعت تبدیل کنید . علاوه بر تغییر شکل ماشین ها ، محیط بازی هم تغییر می کند و ممکن است ناگهان زیر سنگ ها یا مواردی این چنینی له شوید و از بازی عقب بیافتید . در بازی اتومبیل های شما می توانند با گرفتن مواردی از اسلحه ها و جایزه هایی هم بهره ببرند . اسلحه هایی همچون ، گلوله های برف ، گردباد ، انواع و اقسام تیرها که می توانید با شلیک آن هابه سمت رقبا از آن ها جلو زده و جایزه هایی مانند ، نیترو که باعث افزایش سرعت می شود و وسایلی برای دفاع در برابر ضربات دیگران .

 سونیک ، پشت فرمون | نقد و بررسی بازی Sonic & All Stars Racing Transformed

 

با وجود اینکه گیم پلی بازی بسیار سرگرم کننده است ولی موسیقی بازی هم بر این مورد می افزاید و باعث بیشتر لذت بردن شما می شود . موسیقی بازی بسیار بسیار پویا و با ضربآهنگ تندی نواخته می شود که می تواند بر جنون سرعت بازی بیافزاید . افکت های صوتی بازی همانند صدای پرنده ها و مواردی که مانع حرکت پرسرعت شما می شوند خوب و قابل قبول کار شده است .

ASN App PcDx9 Final 2013 02 22 16 51 52 93 سونیک ، پشت فرمون | نقد و بررسی بازی Sonic & All Stars Racing Transformed

 

گرافیک بازی بسیار سر زنده و جذاب طراحی شده است . منفجر شدن اتومبیل ها ، نورپردازی ، طراحی آب و افکت های مختلف ، و به خصوص طراحی اتومبیل ها همه جلب توجه می کند و بر دیگر جذابیت های بازی می افزاید . ماشین های بسیاری در بازی طراحی شده است که هر کدام به سه صورت متفاوت برای حالت های پرواز و روی زمین و در آب وجود دارند . و با انیمیشن های خیلی جالبی بین این حالات تبدیل می شوند . انمیمیشن های کلی بازی ، از حرکات مواردی که در محیط بازی بر علیه شما بر می خیزند تا حرکاتی که رانندگان برای یکدیگر انجام می دهند ، بر زیبایی های بازی می افزایند .

اگر چه در این چند سال سونیک ، قهرمان دوران کودکی اکثر ما نتوانسته به دوران اوجش بازگردد و همانند رقیبش خوب ظاهر شود ولی بازی Sonic & All-Stars Racing Transformed که به تازگی عرضه شده ، قدمی رو به جلو برای این خارپشت آبی است . Sonic & All-Stars شاید نتواند وقت شما را در برابر بازی هایی بزرگ که به تازگی عرضه شدند را بگیرد ولی با جذابیت های خود می تواند یک روز زیبا و شاد را برای شما و دوستان و اعضای خانواده را ایجاد کند .

ASN App PcDx9 Final 2013 02 22 16 49 02 27 سونیک ، پشت فرمون | نقد و بررسی بازی Sonic & All Stars Racing Transformed

 

goldengameiconمنبع : گیم فا

 

2 × سه =

    ..