الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم

از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی است، اینجا جای تبلیغ شماست.

گلدن هاست یکی از برترین و مطمئن ترین شرکت های هاستینگ ایران با خدماتی متمایز با شماست.

از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی است، اینجا جای تبلیغ شماست.

پیش نمایش Madden NFL 15

با سلام خدمت گیمرهای عزیز در این پست پیش نمایش Madden NFL 15 را خواهید دید.در ادامه…

به احتمال زیاد علاقه ای که به فوتبادل داریم  ما به فوتبال امریکایی نداریم چرا؟چون نه قوانین ان را میدانیم وهیچ اشنایی ما با ان نداریم ودر حدمعمول تصاویری از بازی را دیده ایم. اما در دنیای بازی‌های رایانه ای وضعیت متفاوت است. اینجا گیمر است که کنترل بازیکنان را به عهده دارد و دیگر تماشاگر صرف نیست.این بازی برای پلتفرم های PS3, PS4, Xbox 360, Xbox Oneدر هفت شهریور ماه امسال منتشر میشود.

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که شرکت EA Sports در بازی های ورزشی دارد کاور روی جلد آن است. برای کاور بازی‌های ورزش‌های مختلف،  بازیکنانی انتخاب می‌شوند که شهرت جهانی داشته باشند و به شناخته‌تر شدن بازی کمک کنند. به همین منظور، EA نظرسنجی‌ای ترتیب داد که هواداران بازی‌های فوتبال امریکایی بازیکن مورد نظرشان را برای قرار گرفتن روی جلد بازی انتخاب کنند. به علت زمان انتشار بازی که کمی عقب افتاده بود و سازندگان می‌بایست هرچه سریع‌تر کاور مورد نظرشان را طراحی می‌کردند، نامزدهای نظرسنجی بسیار کمتر از سال‌های گذشته بود.اما گرافیک بازی…

EA روی گرافیک و جزئیات دیگر Madden 15 حساب ویژه‌ای باز کرده استودلیل اصلی ان نور پردازی ویژه ای است. به خاطر نورپردازی‌های بهتردر بازی، جزئیات بیشتری روی صورت بازیکنان نمایان میشود و همچنین به لطف این امکان استادیوم‌ها واقعی‌تر به نظر خواهند رسید. نورپردازی فقط منحصر به مسابقاتی که در روز برگزار می‌شود نیست بلکه  شب‌ها به علت وجود منابع نور زیاد داخل استادیوم، نورپردازی پیچیده‌ترومختلف تر می‌شود. سطح لباس، کلاه و به طور کلی کلی تمامی عناصر موجود در بازی بازتابنده‌ی نور هستند و نور به خصوص در برخورد با لباس بازیکنان، هنگام بازتاب رفتار متفاوتی از خود نشان خواهد داد. چشم‌های سه بعدی هم پیشرفت بسیار بزرگی در Madden NFL 15 به حساب می‌آیند. همچنین بهبود انیمیشن‌های تماشاگران داخل استادیوم و پیشرفت‌های گرافیکی آن‌ها، از جمله نکته‌های مهم این بازی در زمینه‌ی گرافیک هستند.

با نظرات خودتون ما رو یاری کنید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 1 =

برترین بازی ها