یاس ۲۱ فروردین ۹۴ بدون دیدگاه 10,249 بازدید
کلش اف کلنز! پکیج معرفی و آموزش !(رایگان)
 • یاس
 • 10,249 بازدید

حتمآ شما این بازی را امتحان کرده اید و یا حداقل صدای ان به گوشتان رسیده است.

Clash Of Clans و یا “برخورد قبایل” یک یازی برای تلفن همراه بصورت آنلاین و رآیگان که توسط شرکت سوپرسل واقع در هلسینکی-فنلاند میباشد و در از سال ۲۰۱۲ بازی خود را برای آی او اس منتشر کرد و در سال ۲۰۱۳ نسخه ی کامل آندرویدی ان بصورت بین المللی در گوگل پلی قرار گرفت.

در این بازی شما رهبری قبیله‌ای کوچک را به عهده می‌گیرید. در این بازی چهار عنصر بسیار مهم وجود دارند: طلا، اکسیر، اکسیر سیاه و الماس. اکسیر ماده‌ای به رنگ بنفش (صورتی) است که توسط دستگاه‌های سازندۀ اکسیر تولید می‌شود و نقش بسیار مهمی در پیش‌رفت قبیلۀ شما دارد. برای نمونه برای ساخت یا ارتقای ده نوع سرباز یا برای بالا بردن ساختمان‌های دیگر نیاز به مقادیر گوناگونی از اکسیر خواهید داشت. در آغاز بازی شما دو دستگاه سازندۀ اکسیر دریافت می‌کنید که به صورت خودکار برای شما اکسیر تولید می‌کنند و این اکسیر در بخشی به نام مخزن اکسیر نگه‌داری می‌شود. در ادامه با پیش‌رفت دهکده می‌توانید دستگاه‌های سازندۀ اکسیر را پیش‌رفته کنید و به شمار تولید آن‌ها اضافه کنید. سربازان شما در سربازخانه و به‌وسیلهٔ اکسیر ساخته می‌شوند. در بازی طلسم‌هایی نیز وجود دارند که در کارخانهٔ طلسم‌سازی ساخته می‌شوند. از طلا بیشتر برای ساخت و ارتقای وسایل دفاعی، دیوارها و ساختمان اصلی استفاده می‌شود. همچنین شما می‌توانید با حمله به دیگر قبایل و غارت دهکدهٔ آن‌ها هم پیش‌رفت کنید و هم طلا و اکسیر زیادی به دست بیاورید. طلا نیز توسط دستگاه سازندۀ طلا به دست می‌آید که در ابتدای بازی دو عدد از آنها را در اختیار خواهید داشت. اکسیر سیاه ماده‌ای کم‌یاب و ارزشمند است که از آن برای ساخت و ارتقای سربازانی که توسط اکسیر سیاه در سربازخانهٔ اکسیر سیاه ساخته می‌شوند، ساخت و ارتقای قهرمانان یعنی پادشاه بربرها و ملکهٔ کمان‌دار و همچنین شارژ کردن برج جهنمی استفاده می‌ شود.

 

سربازان (با استفاده از اکسیر):

 1. بربر
 2. کمان دار ( آرچر)
 3. غول (جینت)
 4. جن (دزد کیسه به دست)
 5. دیوار شکن
 6. بالن
 7. شفادهنده (هیلر)
 8. اژدها (درآگون)
 9. پکا (P.E.K.K.A)

سربازان (با استفاده از اکسیر سیاه (نفت):

 1. سوگلی ( مینیون)
 2. گراز سوار (هوگ)
 3. تیرزن (والکییر)
 4. گولم
 5. زن جادوگر
 6. سگ گدازه (لاوا هوند)

قهرمانان (هیروها):

 1. پادشاه بربرها (بربریان کینگ)
 2. ملکه ی کمآن دار (کوین آرچر)

طلسم ها (اسپل ها):

 1. طلسم آذرخش (لایگت اسپل)
 2. طلسم شفا (هیل اسپل)
 3. طلسم خشم (ریج اسپل)
 4. طلسم پرش (جامپ اسپل)
 5. طلسم یخ (فریز اسپل)

آمار :» کلش اف کلنز از سال ۲۰۱۲ تا سال ۲۰۱۳ جزء ۵ آپلکیشن برتر از نظر دانلود میباشد؛ سومین آپلکیشن پر فروش هم در گوگل پلی و نیز در اپ استور نیز میباشد.

قبیله (کلن):

 1. رهبر (لیدر)
 2. رهبری مشترک (کولیدر)
 3. ارشد (الدر)
 4. عضو (ممبر)

نگارشهای مختلف بازی (آپدیتهای مهم بازی):

 1. نگارش کریسمس
 2. نگارش هالوین
 3. نگارش عادی

هر سوال و یا مشکلی داشتید، تیم گلدن گیم تیم گلدن گیم آماده ی پاسخگویی به شما هموطنان و دوستان گرآمی؛با تشکر از شما.

Clash_of_Clans_gameplay

مطالب مرتبط