دانلود بازی کامپیوتر gol40 gol40

کنسول بازی آمازون به زودی عرضه می شود

۱۵ بهمن ۱۳۹۲
اخبار , کنسول های بازی
1,158 بازدید
بدون نظر

اینطور که منابع خبری خارجی می گویند قرار بر این بوده است که کنسول مورد نظر سال گذشته(۲۰۱۳) عرضه شود اما با تاخیر در سال جاری عرضه خواهد شد.

طبق برنامه ها و گفته های چندین منبع خبری به VG247 کنسول اندرویدی خواهد بود و برای رقابت با سونی،مایکروسافت و نینتندو طراحی شده است، قابلیت اجرا و دانلود بازی،موسیقی،فیلم،محتوای تلویزیونی را نیز خواهد داشت.

شکل کلی کنسول به ناشران نمایش داده شد و می گویند که طراحی کنسول بسیار شبیه به PSone است، خاکستری می باشد و لبه های تیزی دارد، اما باید این نکته را بدانید که این شکل کلی کنسول است و چون ورژن قبل تولید است ممکن است تغییرات کوچک و بزرگی بپذیرد.

سخت افزار در Lab 126 طراحی شده و شکل گرفته است، طراحی که برای اَمازون دستگاه های Kindle را طراحی کرد.

هنوز قیمت تعیین شده نامشخص می باشد ولی اعلام شده است این کنسول کمتر از ۳۰۰ دلار اَمریکا قیمت خواهد داشت.

شرکت مورد نظر به لطف فروش های دیجیتالی کسب و کار قابل توجهی دارد، در کنار به خاطر تحویل خدمات سرگرمی مانند موسیقی،فیلم،محتوای تلویزیونی، بازی موفقیت هایی کسب کرده است و جدیداََ که وارد موارد سخت افزاری شده است مانند فروش  Kindle و Kindle Fire HD موفقیت هایش را دوچندان می کند.

تفاوت اَمازون با سایر شرکت ها این است که در حال حاضر نزدیک ۲۰۰ میلیون مشتری ثابت دارد که یک سری اَن ها از سرویس پرایم استفاده می کنند(۷۹ دلار در هر ماه پرداخت می شود)، بعضی از تحلیلگران به این نتیجه رسیده اند که این رقم سالانه ۵ میلیون افزایش پیدا می کند.

پنج × چهار =

    ..