M2 ۱۲ اسفند ۹۱ بدون دیدگاه 2,031 بازدید
7 بازی که در این هفته منتشر خواهند شد
 • M2
 • ۱۲ اسفند ۹۱
 • 2,031 بازدید

در این هفته منتظر بازی های فوق العاده ای باشید که بلاخره تاریخ انتشار آنها فرا رسیده است  ، در ادامه به معرفی این بازی ها میپردازیم.

7 بازی که در این هفته منتشر خواهند شد

از کامپیوتر های شخصی و بازی Sims city شروع می کنیم . این بازی بعد از چند سال به بیراهه رفتن دوباره به شرکت اصلی و آغوش پدر و مادر خود بازگشته است . در این بازی در نقش یک شهردار قرار میگیرید که باید با اداره درست شهر و انتخاب تصمیم ها درست مردم شهر را راضی نگه دارید . بازی با ظاهر و گرافیک فنی خوبی ساخته شده و در کنار آن گیم پلی مرفحی را برای شما رقم میزند . علاوه بر مدیریت شهر شما باید نوع استراتژی شهر خود را ( صنعتی ، توریستی ، … ) انتخاب کنید و متناسب با آن به ادامه بازی بپردازید .

بازی های قبلی از حوادث طبیعی و غیر طبیعی هم استفاده می کردند که به طور مثال هر از چند گاهی طوفان و یا رعد و برقی در منطقه ای باعث خرابی می شود که شما به عنوان شهردار باید مشکلات را رفع می کردید . این حوادث به این نسخه هم راه پیدا کرده است و تعداد آن ها هم افزایش یافته . از رعد و برق و طوفان و سونامی گرفته تا هجوم بیگانگان و فضایی ها و بر خورد شهاب سنگ ها و حتی حمله یک گودزیلا به شهر ، همه در بازی وجود دارد و به افزایش هیجان بازی کمک می کند .

industrial city لیست بازی هایی که در این هفته منتشر می شوند

بازی بعدی که در این هفته منتشر می شود بازی توم رایدر است که در هفته قبل توسط هکر ها عرضه شد . بازی Tomb Raider در هفته قبل نمراتی را دریافت کرد که نشان از یک  بازی عالی دارد . این بازی داستان زندگی لارا کرافت را در زمانی که در یک جزیره به دام افتاده است روایت می کند و چگونگی رسیدن یک دختر عادی به مهاجم مقبره را نشان می دهد . بازی بسیار پر هیجان است و از همه لحاظ نمرات خوبی را دریافت کرده است . این بازی در تاریخ ۵ مارس ۲۰۱۳ برای Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360 منتشر خواهد شد.

Tomb Raider Review Screen 1 لیست بازی هایی که در این هفته منتشر می شوند

یکی دیگر از بازی های این هفته بازی , Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 می باشد که برای PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد . Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 یک عنوان ژاپنی و فایتینگ است که توسط CyberConnect2 ساخته می شود و در ۸ مارس قابل دریافت می باشد . در بازی  ۸۰ کارکتر قابل بازی گنجانده شده است که می تواند ساعت وقت علاقه مندان به بازی های مبارزه ای را بگیرد .

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3 12 لیست بازی هایی که در این هفته منتشر می شوند

 

یک بازی ورزشی هم در این هفته منتشر خواهد شد . بازی MLB 2K13 توسط شرکت ۲K Sports ساخته و برای کنسول ها PS3 و Xbox 360 در تاریخ ۵ مارس عرضه می شود . همانطور که از نام بازی مشخص است مربوط به ورزش بیسبال می باشد و برای اولین بار است که توسط این سازنده ساخته می شود . لیگ های مختلفی در بازی وجود دارد  و در هر مسابقه هم چالش های متفاوتی گنجانده شده است که گر کسی بتواند آن ها را پشت سر بگذارد میتواند جایزه ی ۲۵۰,۰۰۰ “هزار دلاری” را به خود اختصاص دهد .

original لیست بازی هایی که در این هفته منتشر می شوند

این هفته هم همانند هفته قبل از هجوم بسته های الحاقی در امان نمانده است ولی شاید بسته ی الحاقی این هفته شایسته ی تجربه باشد . DLC بازی DMC به نام Devil May Cry – Vergil’s Downfall در این هفته منتشر می شود و داستان ویرجیل برادر دانته را بازگو می کند . این DLC پس از انتشار بازی با قیمت ۹$ در شبکه های XBL و PSN قابل دریافت می باشد . نسخه PC هم با ۶۰ فریم در ثانیه بعد از دونسخه Xbox , Ps3 در دسترس است . اگر از طرفداران دانته و ویرجیل جدید هستید مطمئنا ضربات جدید ویرجیل به همرا دشمنان جدید بازی خوبی برای تجربه در این هفته می باشد .

DMC Vergil Downfall Gamefa 6 لیست بازی هایی که در این هفته منتشر می شوند

بازی آخری که در این هفته منتشر می شود بازی The Showdown Effect است . بازی که توسط Paradox Interactive در سبک ۲٫۵ بعدی ساخته می شود و می تواند برای طرفداران بازی هایی همچون Shank جالب توجه باشد . این بازی با مبارزاتی سریع و هیجان انگیز برای مک و ویندوز در این هفته قابل دسترس عموم دوستداران می باشد .

the showdown effect logo لیست بازی هایی که در این هفته منتشر می شوند

به نقل از گیمفا

 • امتیاز : [yasr_visitor_votes size="small"]
 • رمز فایل: www.goldengame.ir

راهنمایی تلفنی

 • Tehran 09123456789
 • Gloestan 09123456788
 • Tabriz 09123456787
 • Mashhad 09123456777
 • مطالب مرتبط

  دیدگاه کاربران

  تعداد دیدگاه کاربران: بدون دیدگاه

  هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.