دانلود بازی کامپیوتر gol40 gol40
دانلود دمو PES 2019 برای PC
دانلود پچ پروفشنال با تمامی آپدیت ها برای PES 2017
دانلود بازی FIFA 18 برای PC به همراه کرک سالم STEAMPUNKS
دانلود نسخه کرک شده بازی PES 2018 برای PC

Watch Dogs برای XBOX360 نیاز به نصب خواهد داشت

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
Xbox , اخبار , کنسول های بازی
1,637 بازدید
بدون نظر

در چند هفته ی آینده بازی بسیار زیبای Watch Dogs منتشر خواهد شد.این بازی برای اجرا در کنسول XBOX360 نیاز به نصب خواهد داشت.

watch-dogs

Jonathan Morin کاگردان این عنوان سوالات بسیار زیادی را در توئیتر شخصی خود جواب داده است اما یکی از مهتمترین سوالاتیس که پرسیده شده است این است که آیا عنوان Watch Dogs برای اجرا شدن بر روی کنسول XBPX360 نیاز به نصب خواهد داشت ؟

وی قبل از شروع هر چیزی در ابتدا  گفته است تجربه ی بازی آنلاین بازی کردن این عنوان برای تمامی پلتفرمهایی که به زودی برایشان منتشر و عرضه خواهد شد بی نظیر و بسیار عالی خواهد بود اما منظور وی نسخه های PS4 , XBOX360 , XBOX ONE و PS3 بوده است . اما وی ادامه داد و گفت فقط دو پلتفرم قابلیت رمز گشایی و آزاد گشتن در شهر را به صورت آنلاین خواهند داشت و یکی از آن دو پلتفرمPC است .

همچنین  Jonathan Morin  خبر بسیار مهمی را را داد و گفته است که نسخه ی XBOX360 نیاز به نصب خواهد داشت و برای این کنسول در دو دیسک عرضه خواهد شد . طبق گفته وی دیسک اول دارای حجمی برابر ۷٫۵ گیگ می باشد که اگر فضای خالی نداشته باشید باز هم جای هیچ نگرانیب نیست و میتوانید بر روی یک فلش ۸ گیگیابایتی با سرعت  ۱۵ مگابایت  بر ثانیه نصب کنید .

goldengameicon

پانزده − 3 =

    ..