دانلود بازی کامپیوتر gol40 gol40

Witcher 3 برای PS4 خواهد آمد

۳ اسفند ۱۳۹۱
Ps 3 , اخبار
1,960 بازدید
بدون نظر

استودیو CD Projekt RED خبر انتشار بازی Witcher 3 را برای کنسول PS4 داد،این شرکت تاریخ انتشار این عنوان را اعلام نکرد اما انتظار می رود این بازی در سال آینده یعنی ۲۰۱۴ منتشر شود.

 

 

Adam Badowski ریس استودیو CD Projekt RED گفت: وقتی چند ماه پیش درباره ی این عنوان سوالی از ما می شد هیجان زده می شدیم،چون هیچ دسترسی سریع و دقیق به اطلاعات PS4 نداشتیم.

این لحظات بسیار هیجان انیگز است زیرا شرکت های بزرگی مانند: Ubisoft،EA،Activision و LucasArts به عنوان اولین تیم های راه انداز چرخه ی PS4 منتخب شدند. البته، ما نمی توانیم هیچ یک از جزئیات را برای طرفداران آشکار کنیم. حتی بسیاری از روزنامه نگاران و اعضای انجمن به دنبال زمان و چگ.نه عرضه شدن این عنوان بر روی کنسول سونی هستند.

در نهایت پس از نشست دیروز سونی قرار بر این شد تا PS4 به ما فرست دهد تا یک عنوان عالی با ویژگی های بسیار ایجاد کنیم و این به ما اجازه می دهد کمتر برای مسایل گرافیکی محدودیت قائل شویم و ایده های نوآورانه بیشتری را در صفحه ی نمایش نشان دهیم و بازی ما رو به جلو برود.

همچنین این استودیو  بازی Witcher 3 را برای کنسول نسل بعد مایکروسافت تایید کرد و گفت این بازی برای کنسول نسل بعد مایکرو سافت هم منتشر می شود.

 Badowski گفت: این عنوان در سال ۲۰۱۴ همزمان برای تمامی پلتفرم ها عرضه خواهد شد.

PS4 نیز دیروز در یک کنفرانس مطبوعاتی در نیویورک تایید شد.

PS4 در تعطیلات ۲۰۱۳ در آمریکا،اروپا و ژاپن عرضه می شود.

 

منبع : گیمفا

دوازده − 6 =

    ..